Světová krize a hračkářský průmysl
Čtvrtek, 11 Prosinec 2008 09:49

Přes ujišťování našich politiků, že se nás světová krize nedotkne a naše hospodářství poroste, je a bude  skutečnost trochu jiná. Podnikáme totiž na globálním trhu a ten je jen jeden.

Trochou útěchy mohou být  závěry britského průzkumu spotřebitelského chování a reakce na krizi. V pořadí zboží, jehož se spotřebitelé zřeknou, nebo jeho nákup odloží, vyšly na prvních místech módní oblečení a automobily a na posledním potraviny a potřeby pro děti, včetně hraček.

Celý článek...
 
Inspekce zakázala vadné růžové tříkolky a koloběžky DE Baole, na koloběžce se mohou zlomit řídítka.
Pátek, 21 Listopad 2008 10:08


Česká obchodní inspekce zakázala prodej dětského kola, koloběžky a tříkolky. Všechny růžové dopravní prostředky mohou způsobit zranění dítěte běžným používáním. Jejich části nejsou dostatečně odolné, například u koloběžky se mohou ohnout řídítka a dítě může přepadnout.

 U koloběžky ani není řečeno, jak těžké děti na stroji, jehož velká část je vyrobena z plastu, mohou jezdit.

.

Celý článek...
 
Varování vystavovatelům
Pondělí, 27 Říjen 2008 10:24

pokud jste vystavovali na některém z českých nebo zahraničních veletrhů, budete dostávat od zahraničních společností formuláře s Vašimi údaji o firmě s žádostí o jejich aktualizaci a potvrzení.

Pozor, tento formulář je zpracován jako závazná smlouva a drobným písmem se zavazujete k platbě 1181 EUR ročně po dobu 3 let. Smlouva splňuje všechny právní náležitosti, je soudně vymatelná, pohledávku je možné prodat a současně souhlasíte s tím, že případné spory se budou řešit v Mexiko City, podle mexického práva.

Čtěte pozorně co podepisujete!!

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 Další > Konec >>

Strana 44 z 47