Ocenění XX ročníku SPRÁVNÁ HRAČKA uděleno PDF Tisk Email
Úterý, 24 Září 2013 12:37

Na zasedání odborné 12 členné poroty dne 18. září 2013, bylo z 39 přihlášených hraček, od 20 firem, přiznáno ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA celkem 23 produktům.

V letošním roce byl termín předání hraček posunud na březen, aby bylo možno všechny objekty v předem otestovat také na dětech.

Slavnostní předání certifikátů se uskutečnilo na Galavečeru veletrhu FOR TOYS v Praze Letńanech dne 11. října 2013. Na tomto veletrhu byly oceněné hračky také vystavené ve vstupní hale a po jeho skončení byly předány do stálé expozice hraček Uměleckoprůmyslového muzea na zámku v Kamenici nad Lipou.

Všem oceněným srdečně blahopřejeme !

Seznam hraček které byly za rok 2012 oceněny:

Vystřihovací maňásci, Kašpárek, Karkulka  a Kůň, výrobce Moravská ústředna, d.u.v
3D GeoMo kroužky, hra Stíny II a skládačka Tetry, Benjamin, s.r.o Buchlovice
Vario Box, výrobce Walachia, s.r.o
Nafukovací koník a sada nafuukovacích míčů, výrobce Fatra a.s.
Rodinná hra DOBLLE a Puzzle pro nejmenší, ADC Blackfire Enterteinment, s.r.o
Pexeso pro uši, Pexi, s.r.o
Stavebnice Roto Star a společenské hra Jóžin z bažin, výrobce Efko Karton, s.r.o
Stavebnice Šikmá věž, výrobce Kame Eko, s.r.o