Společná účast vystavovatelů na veletrhu Spielwarenmesse v Norimberku v roce 2016 PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Červen 2015 13:14

průběžná informace.

Veletrh se bude konat ve dnech  27.1.-1.2.2016. Podle posledních informací z agentury  Czech Trade, koncem června, není dosud schválen nový Operační program podpory zahraničních veletrhů, na roky 2016-2018. Posuzování a schvalování projektů bude dokončeno v srpnu letošního roku a následně proběhne proces předkládání výzev a výběru dodavatelů jednotlivých akcí. Tento proces bude ukončen do listopadu 2015. SHH předkládá každoročně návrhy na zařazení veletrhů Spielwarenmesse v Norimbeerku a veletrhu Model Hobby Spiel v Lipsku mezi podporované akce a sleduje průběh jejich výběru. Aktuální informace jsou zveřejňovány na webu SHH.