Hamleys otevřel v Praze největší prodejnu s hračkami PDF Tisk Email
Úterý, 29 Září 2015 13:57

Největší hračkářství v Evropě otevřela britská společnost 5. května v samém centru Prahy, v ulici Na Příkopě, v budově bývalé ČSOB..

Obchodní dům Hamleys, má šest tisíc metrů čtverečních zábavy resp. 3 parta dobrodružství pro malé i velké, něco, co tu ještě nebylo a kam se budou rodiče s dětmi jistě rádi vracet. Jednatel společnosti Inexad, která Hamleys do České republiky přináší, Pavel Čmelík, vzpomínal na to, jak před deseti lety vstoupil v Londýně na Regent Street do jakéhosi hračkářství, o kterém každý mluvil. Od té doby v něm zrál nápad otevřít jednou takové místo i u nás. Rok se s rokem sešel, Hamleys se mezitím rozšířilo po celém světě na 46 obchodů a nastal správný čas proměnit sen ve skutečnost i v Praze.