Podpora vystavovatelů na velerhu Spielwarenmesse v Norimberku PDF Tisk Email
Čtvrtek, 15 Říjen 2015 07:01
Agentura Czech Trade vyhlásila nový projekt Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. V rámci projektu vydala výzvu pro oborové asociace na přihlášení významných zahraničních veletrhů mezi podporované akce v letech 2016-2015. Sdružení pro hrračku a hru, v koordinaci se Svazem českých a moravských výrobních družstev, navrhlo mezi podporované akce veletrh Spielwarenmesse v Norimberku. Návrhy bylo nutno předložit do 9. října 2015. Vzhledem ke krátkému termínu pro zpracování návrhů a realizaci, budou do projektu zařazeny akce konané až od května 2016. Veletrh Spielwarenmese může z těchto důvodů získat podporu až v letech 2017 a 2018.