Byl zahájen předprodej zlevněných vstupenek na veletrh Spielwarenmesse PDF Tisk Email
Úterý, 03 Leden 2017 08:21

Příští největší světová obchodní akce v oboru hraček, veletrh Spielwarenmesse v Norimberku, proběhne ve dnech  1. -6 . února 2017. Základní cena jednodenní návštěvnické vstupenky je 25 EUR a permanentky 49 EUR.  Je však možné objednat si vstupenky předem  elektronicky na www.spielwarenmesse.de/tickets

nebo prostřednictvím českého zastoupení u Německo české obchodní a průmyslové komory,  DTIHK, na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , která je pověřena jejich distribucí pro ČR. V tomto případě je cena u jednodenní vstupenky v elektronické podobě 18 EUR a v tištěné verzi 21 EUR a cena permanentky, elektronické 38 EUR a tištěné 41 EUR. DTIHK bude stejně jako v předchozích letech pořádat také jednodenní zájezd na veletrh za výhodných podmínek.