Zveme Vás k účasti na jubilejním 5. ročníku festivalu her a hraček PDF Tisk Email
Úterý, 15 Květen 2018 18:49

pro malé i velké, který se nově koná v předprázdninové verzi v centru Hradce Králové v Kulturním domě Střelnice.,  v pátek a sobotu 15. – 16. června 2018

Každý návštěvník pak v rámci vstupného získá katalog Tipy na prázdninové aktivity a hry aneb prázdniny plné zábavy.

Festival her a hraček pro malé i velké v minulých 4 ročnících ukázal, že akce tohoto charakteru v regionu chyběla a tradice již byla dobře založena.

festival navštívilo celkem 3.984 návštěvníků nejen z východních Čech.

Ceny pro vystavovatele za volnou plochu začínají od 600,- Kč/m2 bez DPH.

Účastí na našem festivalu získáte také možnost celoroční propagace na webu a facebooku.

Nemáte-li čas nebo lidskou kapacitu, objednejte si inzerci v katalogu akce Tipy na prázdninové aktivity a hry. Ceny inzerce začínají od 1.500,- Kč bez DPH.

Festival je prodejní, využijte této šance v čase před vysvědčením, kdy rodiče dětí hledají vhodné dárky za celoroční snahu svých dětí.

Vstupné je symbolické , rodinné vstupné 80,- Kč, dospělý 40 Kč, děti od 3 let 10 Kč.

Cílem festivalu je:

• nabídnout návštěvníkům hry, hračky a zábavu pro děti i dospělé

• seznámit návštěvníky s netradičními hračkami a společenskými hrami

• dát návštěvníkům možnost si hry, hračky, hlavolamy také nejdříve vyzkoušet

• najít nové obchodní partnery a distributory

• zviditelnit se v regionu východních Čech s 1,1 milionem obyvatel

• oslovit mateřské školky a základní školy, domy dětí a mláděže

Součástí akce bude opět také bohatý doprovodný program, který stejně jako v loňském roce nabídne pestrou podívanou.

Přihlásit se můžete na adrese:

Ing. Adéla Trávníčková, jednatelka společnosti

PAREXPO, s.r.o. V Ráji 501 530 02 Pardubice