e-COM 4 CHILDREN , projekt elektronického obchodování s bezpečnými výrobky pro děti PDF Tisk Email
Neděle, 21 Říjen 2018 14:41

Projekt e-COM 4 CHILDREN , Elektronický obchod s bezpečnými výrobky pro děti určený pro malé a střední podniky, spotřebitele a instituce,

je nadnárodní projekt financovaný z EU programu Erasmus +. Programu podporujícího otevřené internetové vzdělávací zdroje zaměřený na hračky, dětský nábytek nebo výrobky pro péči o děti.

Projekt je určen cílovým skupinám jimiž jsou:

• Výrobci hraček a dalších výrobků určených dětem,  především malé a střední podniky (MSP)
  • Spotřebitelské organizace
  • Orgány veřejné správy odpovědné za bezpečnost spotřebitelů

Projekt e-COM 4 CHILDREN realizuje konsorcium vedené španělským technologickým centremí
AIJU,  Sdružením pro hračku a hru, (SHH), Universitou Politecnica Delle Marche (UNIVPM, Itálie), Associação para a Promoção da Segurança Infantil (APSI, Portugalsko) a Univerzitou v Alicante (UA, Španělsko).

Projekt probíhá od října 2017 do března 2020. Během projektu budou vytvořeny tři hlavní produkty:

1. VZDĚLÁVACÍ  MATERIÁLY: internetové výukové lekce ve formátu videí, textů, fotografie,  testovací otázky atd., které kombinují teorii a praktiky týkající se základních aspektů elektronického obchodu s dětskými výrobky.
2. INTERACTIVE COMIC interaktivní zdroje pro pracovníky a členy spotřebitelských sdružení
3. ADAPTATIVE MOOC: adaptivní on-line otevřený kurz ve formátu MOOC, kde je formát výuky přizpůsobený individuálním možnostem studentům

Tyto výstupy budou k dispozici v angličtině, španělštině, italštině, češtině a portugalština a všechny budou přístupné prostřednictvím počítačů, tabletů  nebo smartphonů.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.