Aktuální informace pro členy privátní podnikové sítě SHH (PPS SHH) PDF Tisk Email
Pondělí, 15 Září 2008 13:45
V letošním roce budou postupně končit některé Vaše dvouleté účastnické smlouvy s T-Mobilem.

Základní výhodou pro každou prolongaci (prodloužení), čili podpis účastnické smlouvy na další dva roky, je možnost získání nového dotovaného mobilního telefonu na každou telefonní linku. K dispozici jsou opět telefony od 1,- Kč. Pro ty telefonní linky, nebo tam kde provoláváte nad 1 200,- Kč/měs. začíná být výhodný tarif HIT, ale ten je bez dotovaného telefonu.

Formulář potřebný pro prolongaci účastnických smluv je k dispozici v sekretariátu SHH.  Pokud má někdo z členů SHH jakékoli podněty před prolongací těchto smluv, posílejte je na e-mailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo můžete kontaktovat přímo Sdružení pro hračku a hru na adrese: Jindřišská 2, 113 60 Praha 1.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte 737 278 999 info SHH PPS.

Vyřizuje Bc. Andrea Pěničková

Ing. Jiří Šťastný, místopředseda