Legislativa
EXPORT HROU - exportní příležitosti a bezpečnostní normy EU pro výrobce hraček a her PDF Tisk Email
Čtvrtek, 16 Únor 2017 15:35

Agentura Czech Trade pořádá ve spolupráci se Sdružením pro hračku a hru dne 17..května 2017 v zasedací místnosti agentury Czech Trad  v Praze 2, Ditrichova 21, odborný seminář. Kapacita sálu je omezena, proto je nezbytná přihláška na adrese:

https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/export-hrou-exportni-prilezitosti-a-bezpecnostni-normy-eu-pro-vyrobce-hracek-a-her

Celý článek...
 
Jak pokračuje projekt: SAMNIC "Vzdělávací projekt na hodnocení a řízení bezpečnosti pro nové a inovativní výrobky pro děti" PDF Tisk Email
Úterý, 29 Září 2015 14:04

Hlavním cílem projektu SAMNIC je adaptovat osvědčený vzdělávací nástroj s názvem MOOC, (Massive Online Open Courses), jako zdroj informací pro zajištění bezpečnosti hraček a výrobků pro děti, umožňující na toto téma získat technickým pracovníkům, zejména v malých a středních podnicích a zaměstnancům spotřebitelských sdružení, dostupnou formou aktuální odborné podklady.

Celý článek...
 
Projekt SAMNIC, Výuka řízení bezpečnosti výrobků určených dětem PDF Tisk Email
Úterý, 11 Srpen 2015 11:51

Základní informace o projektu, do kterého je zapojeno Sdružení pro hračku a hru

Celý článek...
 
Projekt SAMNIC Newsletter PDF Tisk Email
Pondělí, 01 Červen 2015 13:51

Newsletter 1

Celý článek...
 
Připomínkové řízení k aktualizovaným normám o bezpečnosti hraček PDF Tisk Email
Úterý, 17 Červen 2014 10:30

K častým dotazů na to, zda jsou na  internetu dostupné aktuální normy sdělujeme, že prohlížení a stahování těchto norem je zpoplatněno. Zájemci je mohou nalézt na webových stránkách  Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, www.unmz.cz, ve složce Technická normalizace. Na stejné webové straně je však , v pravé části,  jako novinka,  možnost pro podnikatelé a firmy, vyjádřit své názory v připomínkovém řízení k právě novelizovaným normám. Přístup k této složce je volný.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8