Legislativa
EXPORT HROU - exportní příležitosti a bezpečnostní normy EU pro výrobce hraček a her PDF Tisk Email
Čtvrtek, 16 Únor 2017 15:35

Agentura Czech Trade pořádá ve spolupráci se Sdružením pro hračku a hru dne 17..května 2017 v zasedací místnosti agentury Czech Trad  v Praze 2, Ditrichova 21, odborný seminář. Kapacita sálu je omezena, proto je nezbytná přihláška na adrese:

https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/export-hrou-exportni-prilezitosti-a-bezpecnostni-normy-eu-pro-vyrobce-hracek-a-her

Celý článek...
 
Projekt SAMNIC Newsletter PDF Tisk Email
Pondělí, 01 Červen 2015 13:51

Newsletter 1

Celý článek...
 
Připomínkové řízení k aktualizovaným normám o bezpečnosti hraček PDF Tisk Email
Úterý, 17 Červen 2014 10:30

K častým dotazů na to, zda jsou na  internetu dostupné aktuální normy sdělujeme, že prohlížení a stahování těchto norem je zpoplatněno. Zájemci je mohou nalézt na webových stránkách  Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, www.unmz.cz, ve složce Technická normalizace. Na stejné webové straně je však , v pravé části,  jako novinka,  možnost pro podnikatelé a firmy, vyjádřit své názory v připomínkovém řízení k právě novelizovaným normám. Přístup k této složce je volný.

 
Seminář bezpečnost hraček, změny a připravované novinky PDF Tisk Email
Pondělí, 25 Srpen 2014 14:07

Sdružení pro hračku a hru ve spolupráci s Institutem pro testování a certifikaci, ITC, ve Zlíně a Českou obchodní inspekcí, pořádá pravidelný seminář o bezpečnosti hraček,

Celý článek...
 
Seminář o bezpečnosti hraček PDF Tisk Email
Úterý, 17 Červen 2014 10:38

Novelizovaná norma EN 71 pro oblast bezpečnosti hraček platí sice již od 31.7.2013 a naše výrobce a distributory jsme na ni připravovali již delší dobu před nabytím její účinnosti. Vzhledem k častým dotazům, potřebě připomenout si některé povinnosti a seznámit se s  dílčími novelizacemi, připravuje naše sdružení další seminář s touto tématikou. Bude se konat jako doprovodný program veletrhu FOR TOYS,  na pražském výstavišti v Letňanech 2.10.2014. Přednášet budou odborníci ze zkušeben hraček. Bude vytvořen i dostatečný časový prostor na zodpovězení dotazů z této oblasti. Pozvánky obdrží členové SHH na svou mailovou adresu do konce srpna.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 2 z 8