Pozor, velerh Spielwarenmesse 2015 byl dodatečně
Úterý, 30 Září 2014 10:43
zařazen mezi akce podporované agenturou Czech Trade z projektu Společná účast na výstavách a veletrzích.  Projekt SVV byl původně vyhlášen na roky 2013-2014 a v září 2014 dodatečně prodloužen do 30.5.2015. Na základě žádosti našeho sdružení byl mezi podporované akce dodatečně zařazen i veletrh Spielwarenmese v Norimberku.Veškeré podrobnosti, seznam vybraných veletrhů, včetně přihlašovacích formulářů, najdete na stránkách agentury Czech Trade, www.czechtrade.cz, pod odkazem pogramy EU. Garantem veletrhu je pani Lucie Vaňková, tel: 224 907 817, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
 
Připomínkové řízení k aktualizovaným normám o bezpečnosti hraček
Úterý, 17 Červen 2014 10:30

K častým dotazů na to, zda jsou na  internetu dostupné aktuální normy sdělujeme, že prohlížení a stahování těchto norem je zpoplatněno. Zájemci je mohou nalézt na webových stránkách  Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, www.unmz.cz, ve složce Technická normalizace. Na stejné webové straně je však , v pravé části,  jako novinka,  možnost pro podnikatelé a firmy, vyjádřit své názory v připomínkovém řízení k právě novelizovaným normám. Přístup k této složce je volný.

 
Sektorová analýza českého trhu hraček
Pátek, 06 Červen 2014 12:20

Poradenská společnost Tradecon s.r.o. ve spolupráci se Sdružením po hračku a hru zpracovala sektorovou analýzu trhu hraček České republiky. Analýza představuje komplexní pohled na odvětví jako celek, analyzuje trh a trendy jeho vývoje v prakticky využitelných manažersko ekonomických kategoriích jako jsou např. velikost trhu her a hraček a jeho vývoj, produktivita a ekonomická aktivita, vývoj poptávky po jednotlivých druzích hraček, velikost prodejů, zaměstnanost a vývoj mezd apod.) v ucelené pětileté časové řadě.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 36