PODPORA VELETRHU TF 2025 DE

💡 Výhodná podpora pro vystavovatele na veletrhu Spielwarenmesse 2025 v Norimberku 💡

Milí členové Sdružení pro hračku a hru,

společně s agenturou CzechTrade vám přinášíme skvělou příležitost, jak se zúčastnit prestižního veletrhu Spielwarenmesse 2025! V rámci projektu NOVUMM 2 můžete získat dotaci až 120 000 Kč, spolufinancovanou Evropskou unií prostřednictvím OP TAK.

Detailní informace a přihlášky zde

🚀 Novinka: Centrální jednací sektor

Na společné české expozici bude nově Centrální jednací sektor, který nabízí ideální prostor pro prezentace, jednání a B2B schůzky s obchodními partnery a delegacemi.

Nepropásněte tuto jedinečnou šanci podpořit svou značku na mezinárodním poli a zajistit si atraktivní stánek na této významné akci!

📞 Pro více informací a registraci kontaktujte Adélu Štefaníkovou na tel. čísle +420 724 863 411.

Těšíme se na společné setkání v Norimberku! ✨