O nás

Sdružení pro hračku a hru, z.s.  je samostatným právním subjektem působícím na území České republiky od roku 1990. Posláním Sdružení pro hračku a hru je spojovat individuální a skupinové odborné zájmy k řešení problematiky hry a hračky, její tvorby a užití. Klíčové zaměření je podpora výroby a výrobců hraček, zároveň pak nezapomínáme na podporu dovozců, prodejců a exportérů.

Naše vize a mise

Být největší profesní oporou pro všechny výrobce a prodejce hraček a her na území ČR
  • Podporovat výrobce a prodejce kvalitních českých hraček sdílením informací, vzájemnou spoluprací a propagací v České republice a zahraničí
  • Rozšiřovat povědomí o kvalitě a bezpečnosti hraček v oblasti výroby, prodeje a směrem k široké veřejnosti.
  • Poskytovat informace a služeb v oboru hraček, tak aby naši členové měli přístup k aktuálním strategicky důležitým informacím a mohli využívat kontakty i odborné znalosti profesionálů.

Staňte se členem