Mattel

Mattel®

Mattel je přední světová hračkářská společnost a vlastník jednoho z nejsilnějších katalogů dětských a rodinných zábavních franšíz na světě.

Vytváříme inovativní produkty a zážitky, které inspirují, baví a rozvíjejí děti prostřednictvím hry. Spotřebitele zaujmeme prostřednictvím našeho portfolia ikonických značek, mezi něž patří Barbie®, Hot Wheels®, Fisher-Price®, American Girl®, Thomas & Friends®, UNO® a MEGA®, a dalších populárních duševních vlastnictví, která vlastníme nebo licencujeme ve spolupráci s globálními zábavními společnostmi.

Naše nabídka zahrnuje filmový a televizní obsah, hry, hudbu a živé akce. Působíme ve 35 lokalitách a naše produkty jsou k dostání ve více než 150 zemích, ve spolupráci s předními světovými maloobchodními a e-commerce společnostmi. Od svého založení v roce 1945 je společnost Mattel hrdá na to, že je důvěryhodným partnerem, který umožňuje dětem objevovat zázraky dětství a naplno rozvinout svůj potenciál.

Navštivte nás online na mattel.com.