Ocenění “Play for Change” 2023

Toy Industries of Europe (TIE) nyní přijímá přihlášky na své ocenění Play for Change Awards 2023. Tato ocenění uznávají hračky a iniciativy, které pomáhají dětem navigovat velká témata. Tato témata zahrnují, jak se stát inkluzivní společností, jak žít udržitelněji a jak mít správné dovednosti k dosažení svého potenciálu. Toto je již čtvrté vydání ocenění, které bylo zahájeno v roce 2020.

Oceňujeme výrobce hraček, kteří pomáhají dětem sebevědomě se orientovat ve světě kolem nich a ukazují respekt k sobě, k druhým a k naší planetě.

Jste výrobcem hraček, který jde nad rámec toho , aby chránil planetu, podporoval dětský respekt k sobě navzájem nebo investoval do dovedností, které potřebují pro úspěch v budoucnosti? Pokud ano, můžete být jedním z letošních vítězů!

Ceny Play for Change byly vytvořeny k uznání výrobců hraček, kteří inovují v oblastech UDRŽITELNOSTI, RÙZNORODOSTI A ZAČLENĚNÍ A ŽIVOTNÍCH DOVEDNOSTÍ.

Kromě inovativních hraček zahrnují tyto panevropské ceny také inovace v podnikových iniciativách, jako jsou inovativní obaly, účinné procesy a komunitní angažovanost.

Přijímáme přihlášky od výrobců hraček všech velikostí – jak říká ochránkyně přírody Jane Goodall: „kumulativně naše malé rozhodnutí, volby, akce dělají velký rozdíl“!

Ceny Play for Change jsou iniciativou Toy Industries of Europe, hlasu renomovaných výrobců hraček v EU.

Ceny přihlášek:
1 přihláška    100€
2-4 přihlášky 80€/1přihlášku
5+ přihlášek   50€/1 přihlášku

Detailní informace v anglickém jazyce: https://playforchangeawards.eu