PM_Logo_Blau_o.pfad
Playmobil deti

PLAYMOBIL 

Od svého uvedení na trh v roce 1974 si PLAYMOBIL získal srdce a představivost dětí a rodičů ve více než 100 zemích. Je to silná rodinná značka, určená pro všechny věkové kategorie a generace. Líbí se klukům i holčičkám. Vždy si představte dvě oči a úsměv, které jsou charakteristické pro ikonickou figurku PLAYMOBIL. Za tímto výrazem se může skrývat jakékoliv dobrodružství, můžete se vžít do jakékoliv role a hrát báječné hry. Děti tak přímo na koberci dokážou v neustále se měnících příbězích zpracovat každodenní zážitky, přání, radosti a obavy. Představivost je přenese kamkoliv.

Vše začalo nápadem tvůrců vytvořit hračku, která by dětem přinesla opravdový herní systém. Ne jen jednou, ale znovu a znovu. Děti mohou kombinovat různé části a témata a opakovaně tak vytvářet nové scénáře a postavičky. PLAYMOBIL tak není pouze o skládání dílků k sobě, jako spíše o „VYPRÁVĚNÍ PŘÍBĚHŮ“.

PLAYMOBIL dodržuje nejpřísnější standardy kvality a bezpečnosti a díky tomu je důvěryhodnou značkou. Díly jsou vyráběny převážně v továrnách se sídlem v Evropě a jsou testovány uznávanými nezávislými testovacími instituty, čímž značně převyšují právně definované požadavky. Centrála společnosti sídlí v německém Zirndorfu, odkud hračky míří do celého světa.

S více než třemi miliardami figurek v dětských pokojích po celém světě je PLAYMOBIL mezinárodně oblíbenou a uznávanou hračkou, která bourá všechny jazykové a kulturní hranice a představuje různorodý svět, ve kterém dnes žijeme. Za posledních 45 let bylo vytvořeno více než 5 700 různých postaviček. Pokud bychom je poskládali jednu za druhou, tak by 3,7krát obejmuly Zemi. PLAYMOBIL je součástí naší kultury. PLAYMOBIL je součástí každodenního života milionů lidí na celém světě.

Buďte i Vy jedním z nich. Protože jediný příběh, který stojí za to žít, je ten, který si sami napíšete!

web: www.playmobil.de

Playmobil deti