Veletrh v německém Essenu zařazen do podpory Czech Trade!

Podporujeme naše členy!

5. – 8. 10. 2023, Německo, Essen

SPIEL 2023 je největší světový veřejný veletrh her a tím i Mekka pro všechny fanoušky deskových her.

Všichni vystavovatelé mohou své produkty také prodávat. To znamená, že SPIEL nabízí neuvěřitelnou příležitost prezentovat i malé, vysoce rizikové produkce a nabídnout je rovnou do oběhu spotřebitelům, zprostředkovatelům obchodu nebo velkému výrobci prostřednictvím licencování.

Prodejci na veletrhu SPIEL vysoce oceňují možnost získat úplný přehled o herním průmyslu a zároveň získat okamžitou zpětnou vazbu od spotřebitelů. Vystavovatelé považují SPIEL za vrchol roku a ideální příležitost pro uvedení novinek na trh.

• na veletrh je možné čerpat z projektu podporu až do výše 80 000 Kč, firma se participuje min. 50 % výdajů
  • podpora je poskytována malým a středním podnikům se sídlem v ČR mimo hl. m. Prahy, případně s provozovnou mimo Prahu
  • veletrh je podpořen při účasti minimálně 5 firem (alespoň 3 firmy na společné expozici)

2 možnosti prezentace:

1) Účast v rámci společné české expozice CzechTrade

• účast na společném stánku CzechTrade a dalších českých firem, společné zázemí, pronájem plochy, registraci a technické přípojky zajišťuje přímo CzechTrade jako podporu malým a středním podnikům (max. 80 000 Kč), výstavbu expozice si firma hradí sama – expozici staví společný dodavatel
  • využití společné propagace českého stánku a zázemí s kuchyňkou
  • jednotný vzhled expozice

2) Samostatná účast s dotací

• při splnění podmínky, že se 3 firmy účastní společného stánku (viz výše), je možné podpořit samostatné vystavovatele na individuálních stáncích
  • je nutné si zajistit fakturaci plochy a dalších služeb ze strany veletržní správy přímo na CzechTrade, který je za firmu uhradí. Nelze však zasílat finanční prostředky přímo na účastníka po uhrazení plochy firmou!
  • umístění stánku si firma určí sama, stejně tak jeho vzhled, vše si zajišťuje přímo firma ať už u veletržní správy, tak u svého dodavatele

Kontaktní osoba za CzechTrade:

Adéla Podrazilová Štefaníková

adela.stefanikova@czechtrade.cz