SH Ig play
Naše partnerství se rozšiřují

Jako Sdružení pro hračku a hru s radostí oznamujeme, že naši členové hrají klíčovou roli v pořádání putovního Festivalu IQ Play. Tento festival představuje jedinečnou příležitost pro všechny generace k vyzkoušení a prozkoumání široké škály edukativních her a hraček. Naším hlavním cílem je poskytnout zábavu a rozvoj kreativity a logického myšlení pro všechny věkové kategorie, včetně dospělých, seniorů, zdravotně znevýhodněných osob i dětí.

• 30. března, Dubňany
  • 7. – 8. dubna, Trezor poznání
  • 12. – 13., Těrlicko
  • 19. – 20. duben, Slavičín
  • 24. – 26. květen, Velké Opatovice
  • 31. květen – 2. června, Škoda, Mladá Boleslav
  • 8. červen – 31. srpen, Zlín (speciální letní akce)

Festival nabízí řadu pomůcek a her, jako jsou smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a hlavolamy. Naše odborné lektoři jsou přítomni, aby pomohli návštěvníkům porozumět pravidlům her a maximalizovat jejich zážitek.

Pokud máte zájem přivést Festival IQ Play do vašeho města nebo školy, je to jednoduché. Potřebujeme pouze vhodný sál a dostatek stolů. Cena za jednodenní festival je 15 000 Kč, k čemuž se připočítává doprava a ubytování pro naše dva lektory. Festival realizujeme v různých prostorách, jako jsou kulturní domy nebo školní tělocvičny, přičemž organizátor si může vybírat vstupné, které často pokryje celkové náklady na akci.

Pro více informací nebo rezervace nás kontaktujte. Sledujte také naše sociální sítě, kde můžete vidět, jak festival vypadá v různých prostorách. Těšíme se na vaši účast a na společné podporování hry a kreativity!