Simba Toys CZ, spol. s r.o.

Simba Toys CZ, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako dceřiná společnost německé hračkářské rodinné firmy Simba Dickie Group.

Mateřskou společnost založili v Německu v roce 1982 Fritz a Michael Sieber (otec a syn). Původně menší rodinný podnik se rozrostl do velikosti mezinárodní společnosti a řadí se mezi nejvýznamnější evropské výrobce a prodejce hraček a zároveň si zachoval rodinný charakter.

V současnosti zaštiťuje 20 značek a výroba je soustředěna do 8 vlastních závodů, zejména v Německu, Francii, Španělsku, Velké Británii a v České republice.

Simba Toys CZ, spol. s r.o.  na českém a slovenském trhu zastupuje exkluzivně značky Simba, Dickie, Smoby, Ecoiffier, Majorette, Eichhorn, BIG a další. Ve svém portfoliu má produkty jak nelicenční, tak i licenční, např. Ledové království, Auta, Máša a medvěd, Peppa Pig.

V širokém sortimentu vysoce kvalitních hraček najdete hračky pro nejmenší i větší děti, od hraček do postýlky, přes panenky, auta, hračky na ven a písek až po sběratelské kousky – Schuco, Majorette.

Mottem Simba-Dickie-Group je „We love to make toys“ a jejich hračky jsou tímto duchem skutečně prodchnuty.