banner_hlavni_600x400px

Spin Master International
přední výrobce dětských hraček a her

Spin Master International, kanadská společnost s 29 lety zkušeností v oboru, je jedním z celosvětových lídrů v dětském zábavním průmyslu. Dnes distribuuje své originální výrobky ve více než 100 zemích a zaměstnává globálně přes 2 000 zaměstnanců.

Společnost sama vyvíjí a vyrábí celosvětové hity v oblasti her a hraček, které pravidelně získávají ocenění „Hračka roku“. Její portfolio zahrnuje výrobky, které jsou oblíbené mezi dětmi všech věkových kategorií, například Tlapková Patrola, Bakugan, Rubikova kostka, Tech Deck, Purse Pets, Hatchimals, Kinetic Sand a Cool Maker. Společnost rovněž spoluvytváří ikonické filmy, seriály a digitální hry jako Tlapková Patrola a Bakugan.

Spin Master je také držitelem master toy licencí pro značky Wizarding World (Harry Potter), DC (Batman) a novou značku Gabby’s Dollhouse, která nyní přichází na český trh.

Vize společnosti je bavit děti a přinášet jim radost. Její produkty jsou zaměřeny na rozvoj schopností dětí, zlepšení trpělivosti a učení nových věcí. Spin Master věnuje část svého úsilí charitativním projektům, včetně dodávání her a hraček do utečeneckých táborů po celém světě, aby pomohl zmírnit bolest a utrpení dětí v těžkých životních situacích.

Spin Master International je jedinečnou společností, která neustále hledá nové a inovativní způsoby, jak pomoci dětem bavit se, učit se a růst. Její produkty a iniciativy již přinesly radost a naději milionům dětí po celém světě.