SHH pozvánka Indie (600 x 400 px)
🎉🚂 Pozvánka na Mezinárodní B2B setkání během výstavy „KIDS INDIA“ v Mumbai, Indie 🚀🎈

Velvyslanectví Indie v Praze ve spolupráci s Radou pro podporu exportu sportovního zboží (SGEPC) si Vás dovoluje pozvat na Mezinárodní B2B setkání, které se bude konat během výstavy „KIDS INDIA“ v Jio World Convention Centre v Mumbai, Indie, ve dnech 12. – 14. září 2024.

Rada pro podporu exportu sportovního zboží (SGEPC) je agenturou zřízenou Ministerstvem obchodu a průmyslu, Vládou Indie, jako ústřední orgán pro podporu exportu hraček a sportovního zboží z Indie.

S radostí Vás informujeme, že SGEPC organizuje Mezinárodní B2B setkání během výstavy „KIDS INDIA“ v Jio World Convention Centre, Mumbai, Indie, ve dnech 12. – 14. září 2024.

Výstava KIDS INDIA (http://www.kidsindia.co.in) je organizována společností Spielwarenmesse India Pvt. Ltd., která je dceřinou společností německé společnosti Spielwarenmesse eG, která pořádá největší světový veletrh hraček, hobby a volnočasových produktů. Od svého uvedení v roce 2013 si výstava získala pověst jednoho z nejvýznamnějších veletrhů pro nákup hraček na světě a poskytuje platformu pro navázání kontaktů s rozhodujícími osobami z velkoobchodních a maloobchodních řetězců a specializovaného obchodu.

V tomto ohledu bychom rádi požádali o Vaši podporu a sdílení této pozvánky s předními dovozci a obchodníky s hračkami v České republice z portfolia Vašich členů.

Prosím, vezměte na vědomí: Každý obchodní delegát (host buyer) je povinen se zaregistrovat online na https://forms.gle/6JxD9Rb85kvkoUTv9.

Každý schválený kupující bude mít nárok na:

1.Částečnou nebo plnou úhradu letenky do Mumbai, Indie a zpět.

2.Dvě noci ubytování v 5hvězdičkovém hotelu se snídaní a wifi.

3.Transfer z hotelu na místo konání a zpět.

Poznámka: Schválení zahraniční delegáti by měli dorazit do Mumbai dne 11. září 2024.

Kontaktní osobou v případě zájmu je pan Kumar Siddhartha – tajemník SGEPC (Email – secretary@sgepc.in, Mobil: +91-767821558).