600x400 obr.3 hlavní

Wiky s.r.o.

Naše práce je pro nás posláním. S každou hračkou, která se od nás dostane dětem do ruky rozdáváme … jednoduše radost. A to se nám daří už více jak 30 let.

Jsme jednou z největších společností na trhu s hračkami a papírenským zbožím v České republice. V současné době provozujeme vlastní velkoobchod, síť maloobchodních prodejen i internetový obchod www.wikyhracky.cz.

Společnost byla založena roku 1991 jako holandsko-český podnik se sídlem v Kyjově, a to panem Ing. Josefem Kouřilem a jeho zahraničními partnery. Od počátku se firma zaměřila na podnikání v oblasti hraček, her a zábavy. V dalších letech jsme rozšířili pole působnosti na školní, kancelářské a dekorativní potřeby. Roku 1997 jsme se stali ryze českou společností, kterou jsme doposud.

Do dnešního dne jsme vybudovali silnou maloobchodní síť zahrnující 65 prodejen po celé České republice s širokým výběrem hraček pro holky i kluky, potřeb pro školáky, párty výzdobu, výtvarné a kreativní pomůcky. Pestrá nabídka zabaví děti od útlého věku až po ty největší, na své si přijdou mnohdy také dospěláci. Jsme držiteli řady licencí a vlastních značek. Pro vybrané značky máme exkluzivní zastoupení a jsme výhradními prodejci v České republice.