Inspekce zakázala vadné růžové tříkolky a koloběžky DE Baole, na koloběžce se mohou zlomit řídítka.
Pátek, 21 Listopad 2008 10:08


Česká obchodní inspekce zakázala prodej dětského kola, koloběžky a tříkolky. Všechny růžové dopravní prostředky mohou způsobit zranění dítěte běžným používáním. Jejich části nejsou dostatečně odolné, například u koloběžky se mohou ohnout řídítka a dítě může přepadnout.

 U koloběžky ani není řečeno, jak těžké děti na stroji, jehož velká část je vyrobena z plastu, mohou jezdit.

.

Celý článek...
 
Varování vystavovatelům
Pondělí, 27 Říjen 2008 10:24

pokud jste vystavovali na některém z českých nebo zahraničních veletrhů, budete dostávat od zahraničních společností formuláře s Vašimi údaji o firmě s žádostí o jejich aktualizaci a potvrzení.

Pozor, tento formulář je zpracován jako závazná smlouva a drobným písmem se zavazujete k platbě 1181 EUR ročně po dobu 3 let. Smlouva splňuje všechny právní náležitosti, je soudně vymatelná, pohledávku je možné prodat a současně souhlasíte s tím, že případné spory se budou řešit v Mexiko City, podle mexického práva.

Čtěte pozorně co podepisujete!!

 
Česká obchodní inspekce zakázala prodej dětských mačkacích hraček ve tvaru kačen a ryb
Středa, 15 Říjen 2008 09:18

Podle inspektorů je na nich nebezpečně umístěná píšťalka. Do hračky je pouze vsunutá a jde snadno vyjmout. Dítě by ji mohlo spolknout.

Hračka je určena dětem do tří let. Byla vyrobena v Číně. Kačenky mají označení QKU 16798 a ryby a mořské hvězdice QKU 16797

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 Další > Konec >>

Strana 43 z 46