B2B jednání s německými nákupčími
Sourcing Day Tschechien 2023

Ve středu 21. června 2023 se uskuteční největší tuzemské setkání českých výrobců s německými nákupčími v rámci akce Sourcing Day Tschechien 2023. Jednání proběhnou v daném termínu prezenčně ve Vědeckotechnickém parku Plzeň.
Akci organizuje CzechTrade ve spolupráci se svým německým zastoupením v Düsseldorfu a Spolkovým svazem nákupu, materiálového hospodářství a logistiky (BME).

Od nákupčích evidujeme zájem o výrobce hraček a deskových her.

Po vyhodnocení dodavatelských dotazníků nákupčími budou vybrané české firmy přizvány ke konkrétním termínovaným jednáním. Čeští zájemci tak budou mít příležitost hovořit individuálně s nákupčími významných německých firem o konkrétních kooperačních nabídkách.

Seznam německých firem, poptávaných výrobků a požadavků na dodavatele najdete v přiloženém PDF dokumentu a v přiloženém excelovém dokumentu Summary of Buyer Profile.
V případě zájmu prosíme o registraci Vaší firmy a vyplnění dodavatelského profilu pod odkazem: https://www.bmematchmaking.com/login nejpozději do pátku 5. května 2023.
Krátký návod na registraci firmy a vyplnění profilu najdete v příloze. Po vyhodnocení dotazníků bude vybraným českým dodavatelům zaslána závazná přihláška k účasti s informací, která německá firma (firmy) si je vybrala pro jednání.

Prvotní představení nákupčím prostřednictvím vyplněných profilů je bezplatné. Účast na osobních jednáních v Plzni bude zpoplatněna jednorázovou částkou 4 900,- Kč (bez DPH) za všechna absolvovaná jednání.

V případě dotazů se obracejte na německou zahraniční kancelář v Düsseldorfu (dusseldorf@czechtrade.cz, tel: +49 211 59825 688) nebo na mou osobu.

Petra Jindrová
Vedoucí oddělení stavebnictví, služeb a spotřebního zboží

Česká agentura na podporu obchodu | CzechTrade
Štěpánská 15 | 120 00  Praha 2