Časopis Hračka 2023 | 1  je tu.

Vyšlo první číslo oborového časopisu hračka 2023.01. Hlavním tematem jsou dospěláci a jejích návrat k hraní si a hračkám jako takovým a světe div se firmy cítí potenciál a tak vznikl segment KIDULT. 

Tento segment zahrnuje hračky a hry určené především pro dospělé, kteří se nebojí vrátit se ke svým dětským kořenům a zábavě. Firmy si uvědomily, že kromě tradičního dětského trhu, existuje stále větší poptávka po originálních a zábavných hračkách pro dospělé. Proto se v KIDULT segmentu objevují nové produkty, jako jsou stolní hry pro více hráčů, puzzle pro náročnější jedince, nebo zábavné hračky pro stresované manažery.

Navíc, dospělí si užívají více kreativní svobody při hraní si a mají vyšší nárok na kvalitní materiály a funkce hraček. Proto se v KIDULT segmentu objevují i luxusní hračky v limitovaných edicích, nebo interaktivní hračky s vyspělými technologiemi.

Tento trend je důkazem toho, že hraní a zábava jsou důležité části našeho života a určitě bychom se neměli vzdávat tohoto kouzla, ani když dospějeme. KIDULT segment nabízí možnost pro ty, kteří chtějí zůstat v kontaktu se svým vnitřním dítětem a užívat si kvalitní čas s přáteli a rodinou.


Oborový časopis Hračka je důležitý pro výrobce, prodejce, výzkumníky a odborníky v oblasti hraček. Poskytuje informace o novinkách, trendech a preferencech zákazníků, stejně jako o inovacích v oboru hraček. Pomáhái výrobcům lépe pochopit trh a vytvořit nové a zajímavé hračky. Pro prodejce má význam při plánování sortimentu a nabídce hraček. Pro výzkumníky a odborníky poskytuje nové poznatky o vývoji a použití hraček a klade si za cíl vybudování sítě lidí, kteří se navzájem podporují.