Nabídka veletržního prostoru v expozici agentury CzechTrade

Připravte se na to, abyste získali to nejlepší z příštího roku – veletržní prostor v expozici Czech Trade na sezónu 2023. To je naše aktuální nabídka, která je cílená na všechny výrobce a dodavatele v oblasti výroby a prodeje hraček.

Užijte si veletržní prostor výhradně v expozici Czech Trade. Všechny naše veletržní prostory jsou kompletně vybaveny a budou spolu s dalšími obchodními a marketingovými službami zajišťovat zákazníkům pohodlnou a užitečnou zkušenost s veletržním prostorem na Spielwarenmesse 2023. 

V expozici Czech Trade se můžete spolehnout na základní zařízení, které je nezbytné pro uspořádání veletrhu: výstavní návěsy, výstavní stoly, stojany na cedule, osvětlení a mnoho dalších. Naše veletržní prostory jsou navrženy tak, aby vyhověly požadavkům různých veletržních trhů a udržely si vysokou úroveň zákaznického zážitku.

Dále poskytujeme i podnikové konzultační služby, včetně analýzy trhu, výzkumu cílových skupin a konkurenčního výzkumu. Náš tým odborníků na Vám může také poradit a pomoci Vám s plánováním a realizací Vášeho exportního projektu.

Navštivte expozici Czech Trade a nezapomeňte si užít veletržní prostor a naše profesionální služby. Doufáme, že si užijete svůj veletržní zážitek a že uspějete na veletrhu Spielwarenmesse 2023!

Detailní informace : https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/spielwarenmesse-2023-novumm-2023_001n

           nejvýznamnější událost roku pro zástupce hračkářského průmyslu,

           výrobci a obchodníci zde získají ucelený přehled o trhu a obdrží a prohloubí vysoce kvalitní kontakty,

           záruka nejnovějších trendů, odborných znalostí a služeb,

           příležitost pro české firmy prosadit se v tomto teritoriu a uspokojit vysokou poptávku po tomto druhu zboží

           minulý ročník navštívilo během 5 veletržních dnů 63 500 návštěvníku a vystavovalo 2 843 subjektů

           veletrh Spielwarenmesse 2022 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMMspolufinancovaného z OP PIK – program Marketing https://www.czechtrade.cz/sluzby/programy-eu/oppik/novumm (více informací + přihláška)

           na veletrh je možné čerpat z projektu podporu až do výše 80 000 Kč, firma se participuje min. 50% výdajů

           podpora je poskytována malým a středním podnikům se sídlem v ČR mimo hl. m. Prahy, případně s provozovnou mimo Prahu

           účast na veletrhu je podpořena při účasti minimálně 5 firem, z toho alespoň 3 firmy na společné expozici s agenturou CzechTrade