Jsme náležitě pyšní na naše členy!

Listopad i prosinec 2022 se nese ve zvuku fanfár pro kolegy z oboru výroby hraček.

Považte, v listopadu výrobce Lego, Albi a Igráček bodovali v prestižní soutěži Nejdůvěryhodnější značka roku 2022.

Osmý ročník marketingového programu Důvěryhodné značky zná výsledky průzkumu zaměřeného na důvěryhodnost značek na trhu v České republice. Soutěž jasně poukázala na tržní změny v rámci nákupního chování, reagující na dění ve společnosti. Dotázáno bylo čtyři tisíce respondentů, kteří hodnotili téměř devět set značek z devadesáti kategorií nejrůznějších oblastí, jako jsou služby a instituce, poskytovatelé energií, prodejci drogerie, potraviny a mnoho dalších. V soutěži byly oceněny nové kategorie jako hračky, dámská hygiena, energetické nápoje, jazykové školy, vyhledavače práce nebo robotické vysavače, u kterých je zaznamenána rostoucí popularita. Slavnostní vyhlášení Nejdůvěryhodnějších značek 2022 proběhlo v rámci galavečera 10. listopadu tohoto roku v Autoklubu České republiky v Praze.
Tisková zpráva

V prosinci, výše uvedené doplnila firma Brodita jejíž majitelka paní Mrňávková se svým nádherným stříbrným oceněním živnostníka roku 2022.
(záznam z Galavečera bude uveden na ČT 2 dne 16.12.2022.)

Druhé místo obsadila Marie Mrňávková.  „Věnuji se tvorbě textilních hraček s výšivkou, vyrábím autorské kreativní sady pro starší děti k rozvoji šicích dovedností,“ říká Marie Mrňávková. Charakteristickým znakem pro celou její tvorbu je výšivka, kterou si navrhuje a osobně vytváří na vyšívacím stroji. Specializuje se na hračky se jménem k příležitosti narození nebo křtu miminka. Taková hračka zůstává dětem na celý život jako milá vzpomínka nejen na jejich narození nebo křest, ale také na jejich dárce. Výšivka dodává hračce nádech luxusu a zároveň drobného uměleckého dílka. Vedle hraček navrhuje řadu kreativních sad pro starší děti. V nabídce má také sady pro švadlenky začátečnice, které si netroufnou na složité šití, ale vlastnoruční výsledek je povzbudí k další práci. Sady jsou dekorovány jejími výšivkami, které hračce dodávají punc profesionality a zároveň nesporné rukodělnosti.
Cílovou skupinou jsou maminky či babičky malých dětí nebo rodiče v očekávání narození potomka.

❤️Igráček a ❤️Brodita, jsou našimi členy a jsme na ně náležitě hrdí.

zdroj: Tiskové zprávy a webové prezentace, členové Sdružení pro hračku a hru