Design soutez

Soutěž designérů hraček vyvrcholí na veletrhu FOR KIDS v Praze

Dne 20. října 2023 se veletrh FOR KIDS v PVA Letňany, Praha, stal dějištěm ohromujícího vyvrcholení soutěže pro designéry hraček, kterou vyhlásilo Sdružení pro hračku a hru. porota oznámila tři nejlepší designy roku 2023, které odrážejí inovativní ducha a závazek k bezpečnosti v oblasti dětského designu.

Soutěž, jež přilákala 16 soutěžících, se stala základním kamenem ambiciózního plánu Sdružení pro hračku a hru, jejímž cílem je podpora kvalitních a bezpečných hraček v České republice. S jasným odhodláním a nadšením vyjádřil pan Miroslav Kotík, předseda sdružení, přesvědčení o rozvoji této designové soutěže do projektu, který bude mít význam nejen v odborné veřejnosti, ale i mezi širokou populací.

Sdružení pro hračku a hru, odvěký zastánce kvality a bezpečnosti ve světě dětských her, se rozhodlo tuto soutěž začlenit do širšího plánu pod názvem „Správná hračka – vybráno odborníky“. Tato ochranná známka má za cíl propagovat a podporovat bezpečnou zábavu pro děti, aby se stala klíčovým faktorem při výběru vhodných her a hraček pro děti v České republice.

Tato designová soutěž, která slibuje zajímavou budoucnost a inovativní zážitky pro mladé generace, je jen jedním z mnoha kroků, které sdružení hodlá podniknout, aby zajistilo zábavu a vzdělávání dětí prostřednictvím kvalitních a bezpečných hraček.

Chcete-li získat více informací o událostech spojených s touto soutěží a projekty Sdružení pro hračku a hru, neváhejte kontaktovat tajemníka sdružení na adrese tajemnik@sdruzenihracky.cz

Sdružení pro hračku a hru stojí na pevných základech závazku k inovaci, bezpečnosti a kvalitě, což je v souladu s jeho dlouhodobým posláním v oblasti dětské zábavy a vzdělávání. Zůstaňte naladěni na našem blogu pro další novinky a informace o našich budoucích projektech.